11. Sınıfta çalışma yaptığım öğrenciler ile temel hedef, 11. sınıf müfredatının tamamlanması ve yaz dönemiyle birlikte eylül ayının başına kadar TYT-AYT konularının en azından %75lik diliminin tamamlanması şeklinde olmaktadır. Genel olarak TYT-AYT’nin sistematik hazırlık sürecini 11. sınıftan itibaren yürütmeyi tercih ediyorum. Bu anlamda benimle ilk kez 12. sınıfta çalışacak öğrenciler için kısıtlı bir kontenjan ayırmaktayım.

12. Sınıfta yapılan çalışmalarda, 12. sınıf matematik konuları ve TYT-AYT kapsamının diğer konuları paralel götürülmektedir. Ailenin ve öğrencinin haftalık ders sayısı talebine ve benim programımın uygunluğuna göre hazırlık sürecini planlamaktayız. Haftalık 1 seans (2 saat) süremiz varsa, AYT ağırlıklı destek vermeyi tercih edebiliyorum. Haftalık 2 seans (4 saat) yapılan çalışmalarda TYT-AYT Matematik çalışmaları paralel ve bütünleşik programlar dâhilinde götürülebilmektedir.

12. Sınıf öğrencileri için 2’li ya da 3’lü grup çalışmaları da yürütebiliyoruz. Ekonomik olarak, aileler açısından daha uygun olan bu seçenek, haftalık ders saatinin gerektiği kadar arttırılması anlamında da bir avantaj sunuyor.

Matematikteki Performansını Yükseltmeye Hazır mısın?

Bana ulaşın: 0532 695 0496 | WhatsApp: 0532 695 0496 | [email protected]