(+90) 532 695 0496 - SEVGİLİ ARKADAŞLAR ONLINE SINAVLARDA KOPYA TALEBİYLE BENİ ARAMAYINIZ! [email protected]

Öğrencilerimin Görüşleri

Efe hocam ile 2017 senesinde tanışmıştım. Lisenin başından beri Matematik dersinde bir takım problemler yaşamıştım ve bu yüzden özgüvenim ciddi anlamda zedelenmişti. Fakat çocukluğumdan beri doktor olmak istediğim için ve tıp eğitiminde matematiğin tartışmasız bir önemi olduğundan bu sorunumu çözmeliydim. 10. sınıfta bir sınavda 36 puan aldığımda ise bu durumun aciliyetini fark etmiştim fakat kimle başlayabileceğimden emin değildim. Aynı sınavdan 34 alan bir sınıf arkadaşım da bu durumun farkına varıp Efe hoca ile derse başlamıştı ve bir sonraki sınavdan o 92 ben 38 almıştım. Bunun üzerine ben de Efe hoca ile çalışmaya başladım. Avusturya Lisesi öğrencisiydim ve bu yüzden okulumuzda Matematik dersi Almanca dilinde işleniyordu. Bu durum Almancaya hakim olmayan Efe hoca için hiçbir sorun teşkil etmedi çünkü o matematiği o kadar iyi kavramış biri ki, sorudaki problem veya rakamlardan soruların – ben daha çevirmeden – ne sorduğunu çoğu zaman anlıyordu. Efe hocanın bu denli büyük olan matematik birikimi sayesinde hem notlarımda hem de özgüvenimde ciddi bir artış oldu. Ve yine onun sayesinde bugün Almanya’da Heidelberg Üniversitesinde tıp eğitimi alabiliyorum.
Efe hoca, bir ağabey edasıyla öğrencisini sadece matematik alanında değil her alanda destekleyen ve mantıklı tavsiyeleri ile fark yaratan biridir. Ayrıca kahvesi de çok güzeldir 🙂

Ata Benker

Avusturya Lisesi, Matura Çalışması

Efe Hocam ile yaklaşık 5 senelik bir tanışıklığımız var ve bu süre zarfında hayatımı değiştirdiğini söyleyebilirim.8. sınıfta  ben kendine matematikte çok güvenen ancak ufak tefek problemleri olan bir öğrenciyken Efe Hoca ile çalışmaya başladık.O zamanlar sahip olduğum içi boş özgüven sebebiyle hiç çalışmadığım için lise sınavında istediğim sonuca ulaşamadım.Lise sınavı sonrası dönemde Efe Hoca ile çalışmaya devam ettik,9. sınıfın yazında başarımı borçlu olduğum okul değiştirme kararında en çok yardımcı olan kişi kendisiydi.Özellikle son sene ben hırsla çalışırken okulda konuları özümseyip onunla işin en detayına indiğimiz derslerde beni inanılmaz geliştirdiğine inanıyorum.Bilgiyi aklınıza sokacak sihirli bir sopası olmasa da(tüm öğretmenler gibi) eğer siz gayret ederseniz onunla en iyi yerlere gelebilir dereceye oynayan bir öğrenci haline gelebilirsiniz.Bunu 1. dereceden deneyimlemiş bir öğrenci olarak söylüyorum.Son sene Boğaziçi hayalimin bu çalışmamızla her zaman gerçekleşebileceğini söyleyerek beni motive eden,gaza getiren ayrıca kendi doğruları olan ve suratınıza karşı her zaman gerçekleri söyleyen bir hocadır kendisi.

O artık babamın da deyimiyle bizim bir aile dostumuz ve beni en iyi tanıyan insanlardan biri.
Her şey için teşekkürler,zor sorulara beraberce kafa patlattığımız zamanları sizin de hiçbir zaman unutmamanız dileğiyle.
Berat Temel

2017 YGS-LYS hazırlık (Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği)

 

Efe hocamla ile universitedeki matematik derslerim yük olmaya başladığı zaman tanıştık. O dönemler matematik temelim iyi olmadığı ve lise öğrenciliğimde de çok önemsemediğimden dolayı geri kalmıştım. O dönem derslere umutsuz başlamama rağmen, hiç beklemediğim kadar hızlı yol katederek bütün sınavları başarıyla verdim. Matematik temelimi geliştirmek için de zaman harcamamıza rağmen üniversitedeki dersleri kolaylıkla geçtim. Efe hocayla beraber çalıştığımız 2 sene boyunca memnun kalmadığım en ufak bir konu olmadı. Kendisinin her öğrenciye, kişiliklerini tartarak nasıl olması gerekiyorsa öyle yaklaştığını düşünüyorum. Ayrıca kendisinin muhabbeti de oldukça iyidir ve ders aralarında konuşurken zamanın nasıl geçtiğini farketmezsiniz 🙂

 

Mert Gümüş

üniversite matematiği, Calculus 1-2 ve İnt.to. Probability and Ststc., [email protected]

 

Basladigimda her sey farkliydi, Efe hocayla kat ettigim yollarin haddi hesabi yok. Onunla sınava çok kısa bir zaman kala çalışmaya başladık. Ama onun sayesinde o en zor konuları bile kısa zamanda bitirdik, sınava yetiştirdik. Eğer kazanabilirsem kesinlikle onun sayesinde. Hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir öğretmen. Ona çok büyük teşekkür borçluyum.

 

Özge Kurgan

2014 LYS hazırlık-Matematik/ Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji (TM3 başarı sırası 7800), [email protected]

 

9. sınıfın ikinci döneminden itibaren okul derslerime destek amacıyla Efe Abi ile çalışmaya başladım. Sayısal eğitimi ağır bir lisede okuduğumdan, altyapıyı sağlam tutmak, yüksek notlar almaktan çok daha önemli olmuştur benim için. Efe Abi ile ilk çalışmamızdan sonra kendisinin sadece okul derslerimde değil, üniversiteye hazırlık konusunda da aradığım destek olduğu kararını verdim. 3 sene boyunca programlı eğitim sistemiyle ve özverisiyle konu açıklarımı kapatmış, sorulara karşı farklı bakış açıları geliştirmemi sağlamıştır. Üniversiteye hazırlık sürecinde de Efe Abi’yle çalışacak olmak benim için büyük bir motivasyon kaynağı. Sayesinde Matematik ve Geometri’ye olan ilgim arttı, ilgimle beraber başarım da gözle görülür bir şekilde yükseldi. Kendisi benim için sadece bir öğretmen değil; sosyal yönlerim ve hedeflerim konusunda teşvik eden, yönlendiren bir ağabey, ailemizin bir ferdi olmuştur.

 

Yağmur Damla Dokur

Cağaloğlu Anadolu Lisesi İTÜ imalat mühendisliği Karlsruher Institut für Technologie (KIT) (Almanya hükümeti bursu ile.), [email protected]

 

Bu sene sınava girerek Bilgi Üniversitesi Sinema-Televizyon bölümünü burslu kazandım. Başından beri matematikle ilgili büyük problemler yaşıyordum, istediğim bölüm sözel olmasına rağmen YGS’de çözmem gerekiyordu. Yıllardır öğrenmemekte direttiğim matematiğin, bir yıl içinde Efe Abi sayesinde -kendimce- üstesinden geldim. Liseye başladığım ilk dönemlerde yine matematik desteği almıştım fakat hiçbir destekçimde Efe Abi’nin samimiyetini bulamadım, dolayısıyla çalışmalarımız bir sonuç vermedi. Bu sene ise geçirdiğim saatler hem çok verimli hem de çok keyifliydi. Asla yapamam dediklerim zamanla yapılabilir hale geldi ve gitgide kendime olan güvenim arttı. Efe Abi bu bir yıl içinde bana çok şey kattı ve istediklerime, hayallerime büyük bir adım atarak yaklaşmamı sağladı. Tekrar teşekkür ederim! 🙂

 

Çağla Aslan

YGS hazırlık / Bilgi Üniversitesi Sinema-Televizyon (%100 burslu)

 

Açıkcası matematiğe ön yargılı ve biraz uzak duran birisi olarak Hukuk Fakültesi gibi matematik puanı oldukça önemli bir bölüme nasıl gireceğim endişesiyle başladı herşey. Üstelik üniversite biteli 13 yıl olmuştu.

Çok çalışmak gerekiyordu ve sanırım tüm bu sıfırlanmış matematikle yeterli değildi. Bu işin mantığını hızlıca kavrayabileceğim, matematiği severek çalışabileceğim bir hocanın yardımı kesinlikle şarttı ve bu site aracılığıyla seni buldum. Açıkcası internetten bulduğum ve burdaki referanslar dışında başka hiçbir referansımın olmadığı birisiyle başlamak riskti. Ama çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana matematiğe gerçekten farklı bakmamı ve matematiği keyifle çalışmamı sağladığın (bu sayede hedeflediğim netleri çıkardım) ve sadece ders saatleri değil takıldığım her zaman sabırla yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim.

Bu site aracılığıyla seninle tanışarak sadece hukuk fakültesini değil iyi bir de arkadaş kazandığımı düşünüyorum.

Emeğine Sağlık.

 

Meral Tutuk

YGS-LYS hazırlık - Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi, [email protected]

 

Hem Lgs (ben girerken adı öyleydi) hem de Öss’ye Efe Abi ile hazırlandım. Matematik ve geometriye olan ilgim Efe Abi sayesinde arttı. Verdiği ödevler ve o ödevlerde gördüğü eksiklerime yönelmemiz ile daha etkin çalıştım Efe Abi ile. Kabataş Erkek Lisesi’ne ve YTÜ Matematik Mühendisliği Bölümü’ne girmemde katkısı büyüktür. Sadece sınavlara yönelik değil genel anlamda matematik ve geometriye yatkınlığım onun sayesinde artmıştır. Yeni sistem ile sınava giren ilk dönemin(Öss 2006) bir üyesi olarak okuldaki hocamla beraber Mat II olarak bilinen kısmı sadece sınav bağlamında değil genel olarak kavramamda büyük yardımları dokunmuştur. Ayrıca benim gibi çok fazla dikkatsizlik ve işlem hatası yapan bir öğrencinin bunları azaltmasını sağlamıştır. Kendisi ile çalışmak keyifti benim için.

 

Ata Atay

LGS hazırlık Kabataş Lisesi/ÖSS hazırlık YTÜ Matematik Mühendisliği

 

Ben Mat 101 i yani Calculusa girisi 8 defa aldiktan sonra gectim, Math 102 yi ise daha zor konulardan olusmasina ragmen 7 haftalik yaz döneminde disiplinli bir calismayla ve iyi bir notla verdim. Benim icin en zor olani hicbir temelim olmadan bu dersi anlamaya calismakti ve Efe de bu noktada bana cok yardimci oldu, anlamadigim yerleri aciklayici bir sekilde anlatti,konularla aramda köprü oldu ya da bana tercüman oldu diyebilirim. Konular ilerledikce daha özgüvenli bir bakis kazandim ve sinavlara da bu özgüvenle girdim. Sonuç olarak mezuniyetim için eşik ders olan Math 102 yi kendi matematik geçmişime göre iyi bir notla geçip, mezun olabildim. Teşekkürler Efe.

 

Ahmet Umut Batum

Calculus Çalışması / Sabancı Üniversitesi, [email protected]

 

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden yeni mezun oldum. Efe’den Lise 2. ve 3. sınıfta matematik dersi aldım. Ozel Sainte Pulcherie Fransız Lisesi’nde okuyordum ve matematiği ilkokuldan beri hiç anlamayan ve sevmeyen biri olarak lisede daha da zorlanmaya başlamıştım. Fakat Efe sayesinde 2 sene içinde hiç olmayan matematik temelimi oturttum ve matematikten keyif almaya başladım. Zar zor geçtiğim matematik derslerinde 90’dan aşağı not almaz bir hale geldim. Efe gerçekten harika ve özverili bir hocadır, anlattığı şeyi senin anladığından emin olana kadar tekrar tekrar anlatmaktan hiç yüksünmez ve tam senin anlayacağın şekilde ifade eder. Matematiğin mantığını, bir soruya nasıl ve nereden yaklaşman gerektiğini öğretir ki sen artık hiçbir sorudan korkmaz hale gelirsin. Verdiği ödevler bazen fazla gibi görünse de faydalarını fazlasıyla görürsün. Ben O’nun sayesinde Öss’de 45 / 38 matematik neti yaptım ve yine O’nun tercihlerle ilgili yönlendirmesi sayesinde şu an mezun olduğum bölüme girdim. Efe’nin benim hayatımda kilit bir yeri vardır, bana matematiği önce öğreten sonra da sevdiren biri olarak başarımdaki payı çok büyüktür.

 

Dila Kayador

Lise Takviye - ÖSS Hazırlık 2005/ İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat, [email protected]

 

Ben Italya’da yasayan bir fen lisesi ogrencisiyim. Matematik derslerimizin seviyesi baya agir boylelikle. Ucuncu siniftayken sene sonuna dogru, matematigim ve fizigim kotu durumda oldugu icin, Istanbul’a tatile gitmisken, bir haftaligina, planim ayni zamanda yogun ders almakti. Babam etrafa danisirken Efe Abi’yi bir is arkadasi sayesinde ogrendi ve bize cok basarili oldugunu soyledi. Derslerimiz bir, bir bucuk hafta surdu, bazen bir gunde 4 saate kadar cikmak uzere. Italya’ya geri dondugumde daha sonradan islenilen ve bana agir gelen dersler yuzunden ikmale kaldim. Ama bu kurs boyunca ogrendigim seyler benim cok isime yaradi cunki ikmal kursunda, Efe Abi’yle isledigim konulari iyi bildigim icin, buyuk kolaylik yasadim. Yazinda Turkiye’ye gittigimde onunla birlikte bir ayligina her gun tekrardan uc dort saatlik derslerden sonra ikmal sinavimi vermek icin dondum ve ve matematiktende fiziktende 10 ile gectim. Bu dersler boyunca Efe Abi bana son derece sabirli bir sekilde, kendi odevlerime yardimdan ote butun sene programini tekrar bastan izah etti. Sadece bizim program degil hatta bana universiteden dahil isime yarayacak herhangi bilgileri ve nosyonlari hic bir zaman eksik etmedi ve bana sunmadigi degisik kural kalmadi ozellikle analitik geometride. Son derece isini sevdigini gozlemledim ve bunun farkina varilmamasi imkansiz. Ogrencisinin konsantrasyonunu cok iyi takip edip, dikkatini ayakta tutmasina cok yardimci oluyor.Son derece musait davraniyor. Ve hayatimda matematik devam ettikce eminimki yardim icin her zaman Efe Abi’ye danisirim.

 

Lize Ogun

Lise Takviye, Liceo Scientifico Giordano Bruno, Milano, İtalya

 

Diferansiyelden 3 kere kaldıktan sonra 4. ye kalmamak ve ortalama yapmak için özel ders almaya karar verdim. Efe hocayla hukuk fakültesinde okuyan ama lisede matematikten yardım alan arkadaşım aracılığıyla tanıştık. Ders yapmaya başladığımız zamanda efe hoca bütün derslere derslerin taslağını çıkararak ve farklı okullardan da kaynak bularak geldi dersleri zamanında ve düzenli işledik acil bir durum olmadığı sürece derslerde ertelenme gibi bir durum da olmadı. Benim normalde çalışma disiplinim pek yok ama efe hoca ders dışı zamanlarda da çalışmaya teşvik etti. Bence çok başarılı bir ders oldu. BA ile geçtim. Herkese öneririm. Yeditepe Kimya Mühendisliği(%50 burslu)

 

Buse Karakaş

Differential Equations/Yeditepe Üniversitesi

 

Efe hocamla 11.sınıfın yarı döneminde efe hocadan uzun zamandır matematik-geometri dersi alan yakın bi arkadaşım aracılığıyla çalışma fırsatı buldum.Ortaokuldan beri matematik temelimin iyi olmadığının farkındaydım ve ygs-lys sürecinde bu açığı kapatmak için efe hocayla yoğun matematik-geometri derslerine başladık.Bir buçuk sene içerisinde efe hocam sayesinde bütün eksiklerimi kapadım ve 2012 ygs-lys ye yoğun bi program içerisinde hazırlandım .Şu an Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim ve burdaki yerimin mimarı Efe Hocamdır.Sadece beni sınava hazırlamadı aynı zamanda kendime güvenmemi sağladı, en büyük hayalimi gerçekleştirmeme yardım etti.Sınav öncesinde ve sonrasında hep en büyük yardımcım ve destekçim oldu.Bendeki emeği çok büyüktür.Hem hocam hem abim hemde bir arkadaş olarak her zaman hatırlıcam sizi..Her şey için çok teşekkürler..

 

İlayda Metin

YGS-LYS hazırlık Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakultesi (%50 burslu)

 

Efe hocamla 2010 senesinde lisede matematik desteğine ihtiyaç duyduğum zaman kuzenimin sayesinde tanıştım. Liseye geçiş sınavındaki başarısızlığımın nedenini matematiğe olan yeteneksizliğime bağlamıştım fakat Efe hocam sayesinde bunun temel eksikliği olduğunu anladım. Bana yeniden mükemmel bir temel oluşturmaya başladı. Sayesinde aslında matematiğin anlaşıldığında ne kadar rahat olduğunu öğrendim. Gözle görülür matematik başarım sayesinde bugün üniversiteli oldum. Yeri geldi streslerimden kurtulmam için benimle saatlerce konuştu, destek oldu. Öğretmenden çok abim oldu. Desteğini her zaman hissettiğim Efe abime sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Selin Tekin

YGS-LYS hazırlık / Marmara Üniversitesi İngilizce iktisat, [email protected]

 

Bu sene YGS-LYS’ye girerek şu anda bulunduğum bölümü kazandım. Kendini bilen bir insan olarak konuşmam gerekirse bu başarının kendimden çok Efe abinin eseri olduğuna inanıyorum. Örnek olarak, ben matematiği bütün hayatım içerisinde ezber ve kafayı kitaplara gömme dersi olarak zannederken Efe abi bendeki bu tabuları yıktı. Çünkü onun yaptığı şey herhangi bir matematik veya geometri sorusunun nasıl çözüleceğini öğretmek değil, o çözümün mantığını kavratmaktı. Verdiği ödevlerde ise haftalık çalışma planları kendi kedine oluşuyordu.Bu sayede bende gerçek bir sorumluluk bilinci yerleşmiş oldu.Bunun dışında yaptığı şey sade bir özel ders öğretmenliğinin dışında LYS koçluğu da oldu. Sadece matematik ve geometri değil, eksik olduğum diğer dersleri görmemi ve bu konuda yardım almamı sağladı. Sınav öncesi bütün arkadaşlarımda olduğu gibi benimde aşırı kaygılarım ve korkularımın olduğu anlar oldu fakat bunları Efe abiye anlattığımda bana konuşmalarıyla ve öğütleriyle özgüven verdi.Yani açıkçası bu sene içerisinde Efe abi benim, sımsıkı tutunduğum psikolojik direğim oldu 🙂 Ve en önemlisi Efe Keleşoğlu bana bir sınavdan daha önemli olan bir abi kazandırdı.

 

Zihnican Baydar

YGS-LYS hazırlık / Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat, [email protected]

 

Efe Abi ile ilk kez 8.sınıfta LGS’ye hazırlanırken tanıştım.İlk defa özel ders alıyordum ve aslında matematik ve fiziği çok seviyordum.Beraber Kadıköy Anadolu’yu kazandık çünkü Türkçem berbattı.Efe Abi’yle ders yapmak gerçekten çok hoştur.Arada tavana bakıp kafadan çözer ve sonra anlatır.Onunla zaten sevdiğim dersi daha da zevkle çalıştım. Lise sırasındada ne zaman başım sıkışsa mutlaka bir şekilde destek oldu.Üniversite hazırlık zamanı geldiğinde yine hadi Efe abi ve sonunda İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliğini kazandık ki benim türkçem hala berbattı..:) Tercihler sırasındaki desteği ise hiç tartışılmaz.
Ben Efe Abiyi de, ailesini de , onun ders anlatırken tarzını da ve sonuna kadar zorlamasınıda iyi bilirim. Aileden biridir ve abimdir. Desteğine ve yardımlarına bir kez daha teşekkür ediyorum..

Geleceğin Makina Mühendisi
Alican Başeğmez

 

Alican Başeğmez

LGS hazrılık - Kadıköy Anadolu Lisesi / ÖSS Hazırlık - İTÜ Makina Mühendisliği, [email protected]

 

Ben almanyada bilgisayar mühendisliğinde (CS) yüksek matematik dersimde yardım aldım ve bu dersi almanyada ne kadar ağır, kompleks ve farklı bi sistemde görsek de, kendisi geniş kapsamda her türlü yüksek matematik konusunu eksiksiz bi şekilde anlattı ve bütün konularımı tamamladı.Dersten kalma durumundayken, hocam sayesinde 300 kişilik bölümümde ortalamanın üzerinde bir başarı oldu benimki ve hepsini kendisine borçluyum. Anlatma tarzı olarak ve her açıdan kendisi hem çok iyi bi öğretmen hem de çok iyi abidir ve uyumlu olmamak gibi bi şey asla yok. Ben de zamanında çok hoca dolaşmıştım ve matematikte hoca tavsiye edersem hiç düşünmeden sadece Efe abiyi tavsiye ederim. Sevgiler ve iyi çalışmalar,

KIT (Karlsruhe Institute of Technology, Bilgisayar Mühendisliği)

 

Kaan Osmanağaoğlu

Yüksek Matematik Çalışması / KIT (Almanya), [email protected]

 

Geçen sene ÖSS’ye girerek İstanbul Teknik Üniversitesi’ni kazandım. Komiktir ama matematik konularına çalışmaya yanlış hatırlamıyorsam Şubat ayında başladım. Şubat ayından itibaren matematik,geometri ve az da olsa fizik derslerini Efe Abiyle çalıştık. “Abi” diye hitap etmemin nedeni O’nunla aramda öğretmen-öğrenci değil abi-kardeş ilişkisi olmasındandır. Çok kısıtlı bir süre olmasına rağmen yaptığı programla -illaki benim de gayretimle- bütün konuların eksiksiz yetiştirilmesini sağladı; üzerine tekrar yapacak vakit de kaldı. Bu süreçte bu sınavı benim için benden çok önemsedi desem abartmış olmam. Verdiği ödevlere baktığın zaman hiç biri gereksiz ya da öylesine verilmiş değildi; konuyu kavramak ve üzerine pratik yapmak üzerine olan ve sayıları abartı olmayan ödevlerdi. Gerek çıkarıp getirdiği notlar olsun gerek sorduğunuz soruları cevaplama isteği olsun, özellikle benim durumumda yani geç başlamış ve çok sorusu olan bir öğrenci için inanılmaz yararlı oldu. Evet belki günde deliler gibi 1000 soru çözmedim ve yine belki 2 yıl önceden hazırlanmaya başlamadım; ama ÖSS sınav sonucu mat1 den 26, mat 2 den 21 net yapınca üzüldüm; performansımı beğenmedim. Bu sonuçta Efe Keleşoğlu’nun payı çok çok büyüktür. Kendisiyle hala görüşsem de burdan tekrar teşekkür ediyorum.

 

Canberk Karahan

ÖSS hazırlık /İTÜ meteroloji mühendisliği, [email protected]

 

Sevgili Efe Abim ;

Yukarıda “abi” dedim fakat bundan kastım kalıp anlamında bir abilik değil, bana gerçekten abilik yapmandan dolayı söylüyorum.
Lise son sınıfımın o bunalımlı ve gerçekten zor ve kararsız dönemlerinde bana bir nevi yol gösterici oldun. Matematik takviyesi olarak seni çağırırken gerçek manada beni kültürüyle, sosyal yönleriyle ve neşeli kişiliğiyle bu kadar çok etkileyebileceğini düşünmemiştim. özellikle hiç aklıma gelmeyecek kısımlardan biride bana gösterdiğin ilgi ve alakanın seneler geçse bile devam ediyor oluşudur. Bugün severek gittiğim okulumun ve gerçekten aşık olduğum mesleği seçmemde payın ise gerçekten çok büyüktür. Muhtemelen o seçim döneminde bana birşeyler göstermeseydin hiç sevmediğim bir mesleği öğrenmek zorunda kalacaktım.
Sana geleceğimi kurma konusunda gösterdiğin ve hala gösterdiğin yardımlarından dolayı borcum büyük.
Sevgilerimle

 

Barış Enselioğlu

ÖSS Hazırlık / Maltepe Üniversitesi Mimarlık %50 burslu, [email protected]

 

Efe abiyle çok uzun bir çalışma dönemi geçiremedik ne yazık ki askerlik görevinden dolayı. Ancak yine de, çalıştığımız süre boyunca çok verimli zaman geçirdik.

Karşılıklı iyi iletişim kurabildiğimiz için hiç sıkıntı yaşamadım çünkü o da çok uzun sayılmayacak kadar süre önce üniversiteye hazırlık döneminden geçtiği ve o dönemin tecrübelerinden yola çıkarak bana kendi hazırlık sürecimle ilgili tekrar tekrar öneriler yaptığı için iyi bir danışman da olmuştu . Kısacası tecrübe ve taze bilgi bir arada diye düşünüyorum ben.

 

Senem Şaşmaz

ÖSS hazırlık/ İTÜ Kimya, [email protected]

 

Ben Oğuz Kar.Efe Hocayla daha önce kısa dönem çalışmamız olmuşsa da asıl düzenli çalışmamıza 2011 senesinin Ocak ayında başladığımızı söyleyebilirm,yani 2011 Haziranında girdiğim sınava 5 ay kala.Üstelik bu dönemde; nadiren ve aşırı düzensiz çalıştığım için MAT 2 ile ilgili hemen hemen her konuda vasatın altında bilgiye sahiptim.Fakat Efe Hoca 5 ay gibi kısa bir sürede bana bir çalışma düzeni sağlayarak; MAT2 ve Analitik Geometri ile ilgili birçok konuda üst seviyede bilgi düzeyine ulaşmama yardımcı oldu.Anlatma biçimiyle de her zaman konuları tam anlamıyla kavramamı sağladı ve böylelikle daha önce hiç çalışmadığım konuları bile kısa bir sürede,neredeyse derece öğrencisi kadar iyi bilmeme vesile oldu.
Ve eminim ki Efe Hocayla çalışmasaydım konuları bu kadar kolayca anlıyamayacaktım.Efe Hoca’ya hem dostluğu için hem de çalışmamız için teşekkür ederim.

 

Oğuz Kar

YGS-LYS hazırlık / Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler